«Журнал Житомира» / RSS / Контакты / Реклама /
Среда, 07.06.2023    Текущее время 09:15
Фото Житомир

ГДЗ – зручний сайт для самостійної роботи учнів


Невід’ємною частиною процесу навчання в школі вважаються вправи для самостійного вирішення. Такі завдання здатні значно розширити і поглибити знання, які школярі одержують на уроках в загальноосвітніх закладах. В результаті роботи над домашніми завданнями у дітей розвиваються індивідуальні здібності та інтереси. Педагоги при виборі навантажень враховують вимоги навчальних програм, а також інтереси школярів та їх інтелектуальний рівень розвитку.

 

Види домашніх завдань, характерних для загальноосвітніх шкіл

Робота, яку школярі виконують вдома, має такі особливі задачі, як повторення поданої викладачем теми та поглиблення знань і навичок в сфері предмету, що вивчається. Під час самостійних занять діти навчаються вирішувати свої проблеми, у них розвивається мислення, з’являються дисциплінарні потреби. Одним із основних видів домашніх завдань є робота з підручником. Діти читають тексти, вчаться їх переказувати, виписують незрозумілі вирази і речення.

Домашні заняття школярів передбачають виконання різноманітних вправ і розв’язок математичних задач. Учні залюбки працюють з графічними завданнями. Вони малюють, креслять або заповнюють контурні карти. З появою комп’ютерної техніки діти одержали можливість працювати з сайтами, де є готові домашні завдання на http://vshkole.com/. Головною функцією таких інтернет-сторінок вважається полегшення навчання та створення умов для зацікавлення дітей в процесі освоєння нових знань.

 

Інтернет – надійний помічник школярів у вирішенні завдань, заданих додому

Прогресивні ресурси створені і для турботливих батьків, які зацікавлені в тому, щоб їхні діти правильно виконували поставлені завдання. Існуючі на сайті розв’язання задач дозволяють економити вільний час дитини. Достатньо познайомитись із алгоритмом роботи, як стає зрозумілим процес вирішення тренувальної вправи. Готові результати домашніх завдань дають можливість звіряти отримані школярами відповіді.

Лідером серед сайтів ГДЗ являється http://vshkole.com/. Він адаптований під будь-які мобільні пристрої, тому дитина може скористатись ним за допомогою планшета чи мобільного телефону. На сторінці розміщений якісний матеріал для кожного предмету, що вивчається в школі. Інтерфейс сайту дуже простий і зрозумілий навіть маленьким школярам. Використання контенту не потребує матеріальних вкладень, всі послуги учням та їхнім батькам надаються абсолютно безкоштовно.


ФОТО ЖИТОМИР     Категории
Житомир [36] Интернет [90]
Лучшие пользователи
 • Анатолий Магаз Анатолий_Магаз - 3621 фото
 • ЖЖ инфо admin - 584 фото
 • Сергей Ronny8967 - 443 фото
 • Olexiy Ollexiy - 233 фото
 • Борис dubman - 183 фото
 • Сергей Ronny - 182 фото
 • Анна femina - 156 фото
 • Владимир BobCoRn - 141 фото
 • Sergey Yakubenko Yasha - 73 фото
 • Александр Сергеевич Майструк Мастер - 52 фото
 • ФОРУМ ЖИТОМИРА     Лента
  15 последних тем:
  Фото Житомир
  © 2005-2023 Zhitomir City Journal

  Использование материалов "Фото Житомира" разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на foto.zhzh.info
  » Размещение рекламы
  » Обратная связь
  » Фото Инстаграм Житомир
  Материалы, отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы.

  Используются технологии uCoz