«Журнал Житомира» / RSS / Контакты / Реклама /
Понедельник, 05.06.2023    Текущее время 14:38
Фото Житомир

Смак Японії в Україні - це Кілограм Суші


За свій багаторічний досвід команда KILOGRAMM SUSHI PROJECT навчилася не просто якісно готувати модні та смачні страви, а й винайшла особливий підхід, за допомогою якого вдається створити ідеальний продукт. Наші майстри вкладають душу в спільну справу для того, щоби наші клієнти могли насолодитися справжнім смаком традиційної японської кухні та її шедеврів.

Як приготувати ідеальні суші та чи можна бути впевненим у їх безпечності для організму у такий непростий час? На ці та інші питання відповідає команда Кілограм суші.

Контроль якості виготовлення суші та ролів

Перш за все, на якість продукту суттєво впливає якість сировини, з якої його було вироблено, тому наші аудитори ретельно відбирають виробників та постачальників, аби замовляючи суші у нас Ви були впевнені, що замовляєте справжні та безпечні суші. Ретельно перевіряється кожен етап закупівлі.

Оскільки одним з найголовніших інгредієнтів будь-якого ролу є рис, йому приділяється особлива увага. Ми ретельно моніторимо яким чином його збирають, як обробляють, зберігають та доправляють до місця призначення. У разі якщо постачальник відповідає усім критеріям якості, відбувається закупівля.

Овочі, щоб потрапити до нашої кухні, мають бути не лише свіжими, а й відповідати високим стандартам на безпечність для організму. Виробник повинен мати усі необхідні сертифікати та документи. Сировина доправляється до нашої кухні лише у сучасних холодильних та морозильних камерах — лише так можна гарантувати її свіжість та навіть аромат.

Особливий підхід застосовується також до риби та морепродуктів, адже ті мають бути немов щойно з водоймища. Їх попередньо піддають технології шокової заморозки, а потім доставляють до нашої кухні у морозильних камерах з дотриманням необхідного рівня вологи. Такі заходи їм зберегти не лише свої корисні властивості та смакові характеристики, а й навіть аромат.

Професіонали на високотехнологічній кухні Кілограм

Створити справжній продукт високої якості може лише професіонал своєї справи — ми беремо до своєї команди лише таких! Кухня Кілограм обладнана новітніми приладами: від рибочисток та рисоварок до столів з постійно охолодженою стільницею.

Завдяки такому обладнанню та вмінням наших майстрів вдається отримати рис необхідної консистенції, адже ми виготовляємо суші за традиційною рецептурою. Щоб дотримуватись точної кількості кожного інгридієнту, у розпорядженні наших сушистів високоточні електронні ваги, тож ви можете бути певні, що замовляючи суші в Кілограм, ви отримуєте справжні традиційні суші — краще тільки в Японії.

Професійному обладнанню потрібен професійний догляд, тож ми дезінфікуємо кожен прилад одразу ж після його застосування та робимо повне генеральне прибирання кухні двічі на день. При замовленні ми розморожуємо лише необхідну кількість продуктів, а залишок утилізуємо через 24 години.

Безпека від Кілограм Суші

У наш час слід приділяти особливу увагу своєму здоров’ю та здоров’ю оточуючих. Саме тому Кілограм суші запровадили безконтактну доставку, щоб Ви мали змогу абсолютно безпечно замовити свій улюблений суші-сет. Для цього слід лише обрати відповідний пункт при замовленні.

Кожен член нашої команди допускається до роботи лише після перевірки температури тіла та при наявності захисних рукавичок та маски. Усі обов’язково дотримуються карантинно-санітарних норм, тож замовляючи суші у нас, ви можете бути певними, що замовляєте абсолютно безпечний продукт.

Кілограм суші — краще лише в Японії!

Теги материала: еда, суши

ФОТО ЖИТОМИР     Категории
Житомир [36] Интернет [90]
Лучшие пользователи
 • Анатолий Магаз Анатолий_Магаз - 3621 фото
 • ЖЖ инфо admin - 584 фото
 • Сергей Ronny8967 - 443 фото
 • Olexiy Ollexiy - 233 фото
 • Борис dubman - 183 фото
 • Сергей Ronny - 182 фото
 • Анна femina - 156 фото
 • Владимир BobCoRn - 141 фото
 • Sergey Yakubenko Yasha - 73 фото
 • Александр Сергеевич Майструк Мастер - 52 фото
 • ФОРУМ ЖИТОМИРА     Лента
  15 последних тем:
  Фото Житомир
  © 2005-2023 Zhitomir City Journal

  Использование материалов "Фото Житомира" разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на foto.zhzh.info
  » Размещение рекламы
  » Обратная связь
  » Фото Инстаграм Житомир
  Материалы, отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы.

  Используются технологии uCoz