«Журнал Житомира» / PDA / RSS / Контакты / Реклама /
Суббота, 06.03.2021    Текущее время 03:53
Фото Житомир
Статьи

Вибір будівельної цегли, на що звернути увагу


Вибираючи будівельні матеріали для свого будинку (особливо для облицювання фасаду), господарі замислюються про те, як підкреслити свій соціальний стан, хороший смак і індивідуальність. Вірним рішенням буде використовувати цегла керамічна лицьова, адже це надійне вкладення фінансових коштів в житло, його якість і термін служби.

Лицьова цегла (облицювальний, фасадний) - традиційний будівельний матеріал для облицювання стін міських і заміських будинків. З його допомогою легко здійснити всі дизайнерські та архітектурні ідеї. Звичайно ж, основне завдання облицювальної цегли - це захист будинку від стихій, опадів, негоди.

Сьогодні на ринку величезна кількість і українських, і зарубіжних виробників керамічної цегли, що пропонують абсолютно різні ціни. Самим недорогим є цегла керамічна лицьова виробництва вітчизняного. Цегла європейського виробництва буде трохи дорожче. Слід враховувати, що вартість рядової цегли будівельної варіюється в залежності від його структури та розмірів. Вона може бути одинарною або подвійною, повнотілою або пустотілою.

Керамічна цегла все так само популярний, як більше 5000 років тому. На це є свої причини, а точніше переваги: ​​матеріал з різними кольорами (від червоного до чорного), поверхнями (від шорсткою до гладкою), довгий термін служби, пожежна безпека, екологічно чистий матеріал, висока воздухонепроницаемость, звуко- і теплоізоляція. Керамічні цегли виробляються у вигляді звичайних брикетів-прямокутників або навіть особливої ​​форми (фігурною, кручений, закругленою і т. Д.). Він володіє широким застосуванням: в ландшафтних, фасадних, інтер'єрних роботах.

Найпопулярнішим і найчастіше використовуваних досі вважається традиційний цегла червоний. Ціна на нього майже така ж, як і на сірий і білий цегла. Як вже говорилося, вартість цегли будівельного залежить від декількох параметрів: форма, розмір, вага. Відповідно це відноситься і до червоного цеглі. Забиваючи в інтернет-пошуковиках «цеглина червоний ціна», ви побачите, що на оптових будівельних базах і в приватних фірмах ціни значно нижче.

Ви обов'язково зможете вибрати підходящий варіант для облицювання будинку за допомогою лицьової цегли. Причому сучасний асортимент і його різноманітність кольору і фактури цього виду цегли догодить, як прихильникам класичного, так і індивідуального яскравого стилю.

Теги материала: стройматериал, кирпич

загрузка...
Фото Житомир
© 2005-2021 Zhitomir City Journal

Использование материалов "Фото Житомира" разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на foto.zhzh.info
» Размещение рекламы
» Обратная связь
» Фото Инстаграм Житомир
Материалы, отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы.

Используются технологии uCoz